Наш факултет на манифестацији ИНДЕКС 2017 у Чачку

index-2017-02

Туристичка организација Чачка 21.02.2017. организовала је манифестацију "ИНДЕКС 2017" на којој је учествовало 40 универзитета, факултета, високих школа, академија и Национална служба за запошљавање у жељи да се будућим студентима омогући што лакши избор занимања.

Факултет за машинство и грађевинарство у Краљеву учествовао је у овој манифестацији и приказао могућности и повољности студирања које нуди.

Представници Националне службе за запошљавање Филијале Чачак указали су на повећано интересовање послодаваца за машинским и грађевинским инжењерима, који су на тој територији дефицитарна занимања.

Галерија