Јануар 1 - пријава испита

Пријава испита за испитни рок Јануар 1 за основне академске студије обавиће се од 14.01.2019. до 18.01.2019. (електронска пријава биће могућа и током викенда). Студенти који се финансирају из буџета испите пријављују електронски преко својих налога Е-студент. Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00-12:00 часова. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита. Према ценовнику факултета накнадна пријава испита се плаћа!

Напомена: Приликом електронске пријаве испита, студент мора изабрати одговарајућег испитивача иначе неће бити на списку.

ВАЖНО!!!     ВАЖНО!!!   ВАЖНО!!!     ВАЖНО!!!     ВАЖНО!!!    ВАЖНО!!!    ВАЖНО!!!      ВАЖНО!!!

ЗА ПРИЈАВУ ИСПИТА У ЈАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ СТУДЕНТИ СУ ОБАВЕЗНИ ДА ПОПУНЕ АНКЕТУ САМОВРЕДНОВАЊА ПРЕКО СВОЈИХ Е-СТУДЕНТ НАЛОГА, У СУПРОТНОМ НЕЋЕ МОЋИ ДА ПРИЈАВЕ ИСПИТЕ!!! АНКЕТУ СУ ОБАВЕЗНИ ДА ПОПУНЕ СТУДЕНТИ КОЈИ СУ ПРВИ ПУТ ОДСЛУШАЛИ ЗИМСКИ СЕМЕСТАР.

Електронска пријава испита

1. Преузети факултетску email адресу у канцеларији бр. 208.
  3. Фотографија мора бити у JPG формату, у димензијама као за документ.
  4. Преко сајта Факултета у сервису Е-студент креирати налог.     (За креирање налога користити искључиво факултетскуemail адресу)
  5. Преко креираног налога пријавити испите искључиво у времену предвиђеном за пријаву.

Рекламације у вези са пријавом испита примамо исључиво у времену предвиђеном за пријаву испита!