Померене рок за предају документације за стипендије Фондације Душан Павловић

Фондација Душан Павловић помера рок за предају конкурсне документације, како би изашла студентима у сусрет због продужених уписних рокова на мастер студије на Нишком и Новосадском факултету.

Фондација Душан Павловић је настала из жеље за преношењем знања и подстицањем младих талената у области екологије, енергетске ефикасности, обновљивих извора енергије.

Фондација Душан Павловић расписује КОНКУРС зa стипендирање два студента прве године мастер студија Машинског или сличног факултета.

Услови конкурса су:

• Просечна оцена основних студија већа од 8 (осам)
  • Уписана прва година Мастер студија једног од следећих смерова:
    • o Процесна техника
    • o Термотехника
    • o Термоенергетика
    • o Аутоматско управљање

Стипендија се додељује за школску годину 2017/2018.

Уз пријаву приложити:

• Мотивационо писмо и
  • Потврду о завршеним основним студијама.

Фондација је обезбедила средства за стипендирање два студента.

Молимо заинтересоване студенте да документацију доставе на адресу:

Фондација "Душан Павловић"
Нова Мокролушка 23, 11 0000 Београд