еСтудент - електронски сервис за студенте

Обавештавамо студенте да је покренут електронски сервис за студенте - еСтудент. Преко овог сервиса студенти могу да врше преглед података који су унесени у базу, преглед положених испита, пријаву испита...

Сервис је доступан свим студентима, с тим да је пријављивање испита тренутно доступно само студентима који се школују из буџету.

За коришћење сервиса је потребно да се у Студентској служби региструје емаил адреса, а детаљно упутство о коришћењу и регистровању на сервис могу видети на страници сервиса.

Од октобарског ванредног испитног рока студенти на буџету могу да врше електронско пријављивање испита.