Предавање о обновљивим изворима енергије и топлотним пумпама

vicovac-3

У организацији Центра за аутоматско управљање и флуидну технику, господин Александар Вичовац из фирме СМ Инжењеринг д.о.о Београд, одржао је предавање о обновљивим изворима енергије и топлотним пумпама.

апсолвентски испитни рок - Март

Пријава испита заапсолвентски испитни рок у Марту за основне и мастер академске студије обавиће се од 18.03.2019. до 22.03.2019. (електронска пријава биће могућа и током викенда). Студенти који се финансирају из буџета испите пријављују електронски преко својих налога Е-студент. Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00-12:00 часова. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита. Према ценовнику факултета накнадна пријава испита се плаћа!

Напомена: Приликом електронске пријаве испита, студент мора изабрати одговарајућег испитивача, иначе неће бити на списку.

Електронска пријава испита

1. Преузети факултетску email адресу у канцеларији бр. 208.
  2. Послати скенирану фотографију наemail адресу:
  3. Фотографија мора бити у JPG формату, у димензијама као за документ.
  4. Преко сајта Факултета у сервису Е-студент креирати налог.     (За креирање налога користити искључиво факултетскуemail адресу)
  5. Преко креираног налога пријавити испите искључиво у времену предвиђеном за пријаву.

Рекламације у вези са пријавом испита примамо исључиво у времену предвиђеном за пријаву испита!

Упис оцена МЕ и ТЦ јануарски рок 2019

Упис оцена из Машинских елемената и Техничког цртања је у четвртак 21.02.2019. у 13 часова у кабинету код професорке.

Обавештење за студенте 3. године

Сви студенти који су школске 2018/2019 уписали 3. годину 1. пут (буџет или самофинансирање) треба да до 14/2/19 (четвртак) до 10 сати доставе листу модула 3. године према приоритету жељеног уписа.

Измена термина испита у ЈАНУАРУ 2, Грађевинско инжењерство

Tермин одржавања испита из предмета: Механика флуида, Зградарство 2 и Хидротехнички објекти и системи у испитном року Јануар 2 2019. је померен за 14 часова (датум је исти, 13. 2. 2019.)