анкета за летњи семестар

Анонимна анкета самовредновања за летњи семестар за школску 2017/2018.                                                             годину, обавиће се од 23.05.2018. до 25.05.2018. године у терминима истакнутим на огласној табли факултета.

Анкета је обавезна за све студенте који су су први пут слушали предавања у летњем семестру (дакле, не за оне који су обновили годину). Студенти који су у обавези да попуне анкету, а то не учине, неће моћи да пријаве испите у јунском испитном року.

Конкурс за стипендирање Фондa за младе таленте Републике Србије

Фонд за младе таленте Републике Србије расписао Конкурс за стипендирање до 900 најбољих студената завршне године основних академских студија и до 400 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија за школску 2017/18. годину.

Конкурс је отворен до 31. јануара 2018. године.

Више информација на http://www.fondzamladetalente.rs/

Наши студенти учествовали на седници СКОНУС-а

S2

Захваљујући добром раду Студентског парламента нашег Факултета, наш студент Радотић Стефан, изабран је за једног од 5 представника нашег Универзитета у СКОНУС-у.

Конкурс за стипендије најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу за 2018

Најбољи студенти

На предлог Управног одбора Фондације за стипендирање и подстицање напредовања најбољих студената, младих научних радника и уметника Универзитета у Крагујевцу објављен је Конкурс за доделу стипендије најбољим студентима факултета Универзитета у 2018. години.

Студенти и наставници на 48. конгресу о климатизацији, грејању и хлађењу

kgh-bg-02

Студенти и наставници модула за Енергетику и заштиту животне средине су почетком децембра на позив председника организационог одбора проф. др Бранислава Тодоровића посетили и узели учешће на 48. Међународном конгресу и изложби о климатизацији грејању и хлађењу (КГХ).