Пријава испита за испитни рок у Августу

Пријава испита за испитни рок Август за основне и мастер академске студије обавиће се од 11. 07.2018. до 18.07.2018. (електронска пријава биће могућа и током викенда). Студенти који се финансирају из буџета испите пријављују електронски преко својих налога Е-студент. Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00-12:00 часова. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита. Према ценовнику факултета накнадна пријава испита се плаћа!

Напомена: Приликом електронске пријаве испита, студент мора изабрати одговарајућег испитивача иначе неће бити на списку.

Електронска пријава испита

1. Преузети факултетску email адресу у канцеларији бр. 208.
  3. Фотографија мора бити у JPG формату, у димензијама као за документ.
  4. Преко сајта Факултета у сервису Е-студент креирати налог.     (За креирање налога користити искључиво факултетскуemail адресу)
  5. Преко креираног налога пријавити испите искључиво у времену предвиђеном за пријаву.

Рекламације у вези са пријавом испита примамо исључиво у времену предвиђеном за пријаву испита!

Пријава испита Јул

Пријава испита за испитни рок Јул за основне и мастер академске студије обавиће се од 25.06.2018. до 29.06.2018. за студенте који испите пријављују електронским путем (електронска пријава биће могућа и током викенда). Пријава испита за самофинансирајуће студенте обавиће се у понедељак 02.07.2018. у студентској служби. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита.

Важно: Приликом електронске пријаве испита морате изабрати одговарајућег испитивача иначе нећете бити на списку пријављених.

Предаја пројектних задатака за МЕ1, МЕ2 и ТЦ у коначној форми за школску годину 2017/2018

Последњи термин за предају пројектних задатака за школску 2017/2018 годину, у коначној форми, из предмета Машински елементи 1, Машински елементи 2 и Техничког цртања је петак 15.06.2018. у 10 часова у кабинету код асистента.

Конкурс за стипендирање Фондa за младе таленте Републике Србије

Фонд за младе таленте Републике Србије расписао Конкурс за стипендирање до 900 најбољих студената завршне године основних академских студија и до 400 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија за школску 2017/18. годину.

Конкурс је отворен до 31. јануара 2018. године.

Више информација на http://www.fondzamladetalente.rs/

Наши студенти учествовали на седници СКОНУС-а

S2

Захваљујући добром раду Студентског парламента нашег Факултета, наш студент Радотић Стефан, изабран је за једног од 5 представника нашег Универзитета у СКОНУС-у.