јун 1 - пријава испита

Пријава испита за испитни рок Јун 1 за основне, мастер и докторске академске студије обавиће се од 27.05.2019. до 31.05.2019. (електронска пријава биће могућа и током викенда). Студенти који се финансирају из буџета испите пријављују електронски преко својих налога Е-студент. Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00-12:00 часова. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита. Према ценовнику факултета накнадна пријава испита се плаћа!

Напомена: Приликом електронске пријаве испита, студент мора изабрати одговарајућег испитивача, иначе неће бити на списку.

Електронска пријава испита

1. Преузети факултетску email адресу у канцеларији бр. 208.
  2. Послати скенирану фотографију наemail адресу:
  3. Фотографија мора бити у JPG формату, у димензијама као за документ.
  4. Преко сајта Факултета у сервису Е-студент креирати налог.          (За креирање налога користити искључиво факултетскуemail адресу)
  5. Преко креираног налога пријавити испите искључиво у времену предвиђеном за пријаву.

Рекламације у вези са пријавом испита примамо исључиво у времену предвиђеном за пријаву испита!

Машински елементи 2 Колоквијум 2

Други колоквијум из Машинских елемената 2 биће одржан у петак 24.05.2019. од 14:00 у сали 302.

Промена термина испита Maшинско инжењерство

Испити који су заказани за петак, 29. 3. 2018. код др Синише Бикића (механика флуида, транспорт флуида цевима...) померају се за петак, 5. 4. 2019. године у 13 часова, учионица 311.

Предавање о обновљивим изворима енергије и топлотним пумпама

vicovac-3

У организацији Центра за аутоматско управљање и флуидну технику, господин Александар Вичовац из фирме СМ Инжењеринг д.о.о Београд, одржао је предавање о обновљивим изворима енергије и топлотним пумпама.

Упис оцена МЕ и ТЦ јануарски рок 2019

Упис оцена из Машинских елемената и Техничког цртања је у четвртак 21.02.2019. у 13 часова у кабинету код професорке.