Ранг листе кандидата за упис Mастер и Докторских академских студија за 2017/2018. годину

Одбрана докторске дисертације

Ранг листе кандидата који су конкурисали за упис на Мастер и Докторске академске студије у школској 2017/2018. години.

Коначне ранг листе кандидата у септембарском пријемном року

Rezultati prijemnog ispita 2017

Коначне ранг листе кандидата који су полагали пријемни испит у септембарском пријемном року за упис на Факултет за машинство и грађевинарство у Краљеву.

Коначна ранг листа за Mашинско инжењерство

Коначна ранг листа за Грађевинско инжењерство

Oбавештење за кандидате са потврдама о положеном пријемном испиту из МАТЕМАТИКЕ на другим факултетима

upis-2015

Заинтересовани кандидати који су полагали пријемни испит из МАТЕМАТИКЕ на другим факултетима могу да предају захтев за упис на Факултет за машинство и грађевинарство у Краљеву за преостала буџетска места.

Предаја захтева ће се обавити  10., 11. и 12. јула 2017. године од 10 до 14 часова.

Успешно организована Недеља отворених врата

otvorena-vrata-53

Претходне недеље на Факултету за машинство и грађевинарство организована је Недеља отворених врата. После појединачних посета средњошколаца 15. и 16. маја, угостили смо 17. неколико организованих група из Чачка, Александровца, Трстеника, као и ученике наше краљевачке грађевинске школе. У четвртак 18. маја, гости су нам били ученици из Рашке и Машинске техничке школе из Краљева, а у петак су се са Факултетом упознали и средњошколци из Гуче.

Гостовање у емисији Економетар РТВ Краљево

ekonometar

У емисији Економетар РТВКВ гости су били доцент др Александра Петровић и студенткиња Бранка Видојевић са Факултета за машинство и грађевинарство у Краљеву. Разговор о условима и погодностима студирања у Краљеву можете погледати у видео клипи испод.