Конституивна седница Студентског парламента

studentski-parlament-izbori

Конститувна седница Студентског парламента Факултета за машинство и грађевинарство у Краљеву ће се одржати у петак, 27. април 2018. у Конференцијхској сали у периоду од 11 сати.

ДЕКАН:
Проф. др Миле Савковић

pdfСедница Студентског парламента

Конкурс за стипендирање Фондa за младе таленте Републике Србије

Фонд за младе таленте Републике Србије расписао Конкурс за стипендирање до 900 најбољих студената завршне године основних академских студија и до 400 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија за школску 2017/18. годину.

Конкурс је отворен до 31. јануара 2018. године.

Више информација на http://www.fondzamladetalente.rs/

Наши студенти учествовали на седници СКОНУС-а

S2

Захваљујући добром раду Студентског парламента нашег Факултета, наш студент Радотић Стефан, изабран је за једног од 5 представника нашег Универзитета у СКОНУС-у.

Конкурс за стипендије најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу за 2018

Најбољи студенти

На предлог Управног одбора Фондације за стипендирање и подстицање напредовања најбољих студената, младих научних радника и уметника Универзитета у Крагујевцу објављен је Конкурс за доделу стипендије најбољим студентима факултета Универзитета у 2018. години.

Студенти и наставници на 48. конгресу о климатизацији, грејању и хлађењу

kgh-bg-02

Студенти и наставници модула за Енергетику и заштиту животне средине су почетком децембра на позив председника организационог одбора проф. др Бранислава Тодоровића посетили и узели учешће на 48. Међународном конгресу и изложби о климатизацији грејању и хлађењу (КГХ).