Пријава испита за испитни рок Јануар I за студенте мастер студија

Пријава испита за испитни рок ЈАНУАР I за студенте МАСТЕР АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА вршиће се од 21. 2. 2018. годинедо 23. 2. 2018. године. Студенти уписани на буџет пријаву врше електронски, а самофинансирајући на шалтеру Студентске службе од 10 до 12 часова.

Промена термина у распореду предавања

Летњи семестар 2017/18. године

Предмет: Хидрауличне и пнеуматске компоненте, модул М3, трећа година ОАС

Уместо од 12:15 часова, предавања ће бити средом од 10:15 до 12:00 часова, аудиторне вежбе од 12:15 до 14:00 часова, а самосталне вежбе од 15:15 до 16:00 часова.

Конкурс за стипендирање Фондa за младе таленте Републике Србије

Фонд за младе таленте Републике Србије расписао Конкурс за стипендирање до 900 најбољих студената завршне године основних академских студија и до 400 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија за школску 2017/18. годину.

Конкурс је отворен до 31. јануара 2018. године.

Више информација на http://www.fondzamladetalente.rs/

Наши студенти учествовали на седници СКОНУС-а

S2

Захваљујући добром раду Студентског парламента нашег Факултета, наш студент Радотић Стефан, изабран је за једног од 5 представника нашег Универзитета у СКОНУС-у.

Конкурс за стипендије најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу за 2018

Најбољи студенти

На предлог Управног одбора Фондације за стипендирање и подстицање напредовања најбољих студената, младих научних радника и уметника Универзитета у Крагујевцу објављен је Конкурс за доделу стипендије најбољим студентима факултета Универзитета у 2018. години.

Конкурс