Измена термина испита у испитном року ЈУЛ 2018

У испитном року ЈУЛ 2019., мењају се термини полагања испита код др Сава Трифуновић из доле наведених предмета:

• Социологија рада
  • Инжењерска етика

Испити из ових предмета били су заказани за 8. јул у 10:00 часова, али се померају у истом дану за 15:оо часова у А1.

Пословне комуникације и презентације испит је био заказан за четвртак, 11. 7. 2019. год., па се помера за понедељак, 8. 7. 2019. год. у 15:00 часова у А1.

Испитни рок Aвгуст

Пријава испита за испитни рок Август за основне мастер и докторске академске студије обавиће се од 11.07.2019. до 18.07.2019. (електронска пријава биће могућа и током викенда). Испитни рок почиње 19.08.2019. Студенти који се финансирају из буџета испите пријављују електронски преко својих налога Е-студент. Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00-12:00 часова. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита.

Према ценовнику факултета накнадна пријава испита се плаћа!

Напомена: Приликом електронске пријаве испита, студент мора изабрати одговарајућег испитивача, иначе неће бити на списку.

Електронска пријава испита

1. Преузети факултетску email адресу у канцеларији бр. 208.
  2. Послати скенирану фотографију наemail адресу:
  3. Фотографија мора бити у JPG формату, у димензијама као за документ.
  4. Преко сајта Факултета у сервису Е-студент креирати налог. (За креирање налога користити искључиво факултетску email адресу)
  5. Преко креираног налога пријавити испите искључиво у времену предвиђеном за пријаву.

Рекламације у вези са пријавом испита примамо исључиво у времену предвиђеном за пријаву испита!

Конкурс за стипендирање постдокторанада

Универзитет у Крагујевцу је расписао Конкурс за доделу стипендија за постдокторско усавршавање које би се реализовало у школској 2019/2020. години

Предавање о обновљивим изворима енергије и топлотним пумпама

vicovac-3

У организацији Центра за аутоматско управљање и флуидну технику, господин Александар Вичовац из фирме СМ Инжењеринг д.о.о Београд, одржао је предавање о обновљивим изворима енергије и топлотним пумпама.

Упис оцена МЕ и ТЦ јануарски рок 2019

Упис оцена из Машинских елемената и Техничког цртања је у четвртак 21.02.2019. у 13 часова у кабинету код професорке.