пријава испита за Децембар

Пријава испита за апсолвентски испитни рок у Децембру за основне и мастер академске студије обавиће се од 17.12.2019. до 21.12.2019. (електронска пријава биће могућа и током викенда). Студенти који се финансирају из буџета испите пријављују електронски преко својих налога Е-студент. Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00-12:00 часова. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита. Према ценовнику факултета накнадна пријава испита се плаћа!

Напомена: Приликом електронске пријаве испита, студент мора изабрати одговарајућег испитивача иначе неће бити на списку.

Електронска пријава испита

1. Преузети факултетску email адресу у канцеларији бр. 208.
  3. Фотографија мора бити у JPG формату, у димензијама као за документ.
  4. Преко сајта Факултета у сервису Е-студент креирати налог.     (За креирање налога користити искључиво факултетскуemail адресу)
  5. Преко креираног налога пријавити испите искључиво у времену предвиђеном за пријаву.

Рекламације у вези са пријавом испита примамо исључиво у времену предвиђеном за пријаву испита!

Хуманитарно давање крви на Факултету

Студентски парламент у сарадњи са Институом за трансфузију крви покренуо је акцију хуманитарног давања крви на Факултету за машинство и грађевинарство у Краљеву.

пријава испита Септембар 1

Пријава испита за испитни рок Септембар 1 за основне и мастер академске студије обавиће се од 27.08.2018. до 31.08.2018. (електронска пријава биће могућа и током викенда). Студенти који се финансирају из буџета испите пријављују електронски преко својих налога Е-студент. Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00-12:00 часова. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита. Према ценовнику факултета накнадна пријава испита се плаћа!

Електронска пријава испита

1. Преузети факултетску email адресу у канцеларији бр. 208.
  3. Фотографија мора бити у JPG формату, у димензијама као за документ.

Пријава испита Јул

Пријава испита за испитни рок Јул за основне и мастер академске студије обавиће се од 25.06.2018. до 29.06.2018. за студенте који испите пријављују електронским путем (електронска пријава биће могућа и током викенда). Пријава испита за самофинансирајуће студенте обавиће се у понедељак 02.07.2018. у студентској служби. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита.

Важно: Приликом електронске пријаве испита морате изабрати одговарајућег испитивача иначе нећете бити на списку пријављених.

Предаја пројектних задатака за МЕ1, МЕ2 и ТЦ у коначној форми за школску годину 2017/2018

Последњи термин за предају пројектних задатака за школску 2017/2018 годину, у коначној форми, из предмета Машински елементи 1, Машински елементи 2 и Техничког цртања је петак 15.06.2018. у 10 часова у кабинету код асистента.