Одбрана графичких радова из Машинских елемената

Одбрана графичких радова из Машинских елемената 1 и Машинских елемената 2 одржаће се у петак 25.08.2017. од 13:00 do 14:00 часова.

Обавештење за упис оцена из Математике I, Математике II, Математике III и Вероватноће и статистике

Резултати испита и упис оцена за студенте машинског инжењерства из испитног рока ЈУЛ 2017. из предмета: матаматика 1, математика 2, математика 3 и вероватноћа и статистика одржаће се 21. 8. 2017. године од 12:30 часова у учионици 214.

Резултати испита и упис оцена за студенте грађевинског инжењерства из испитног рока ЈУЛ 2017. из предмета математика 3 одржаће се 21. 8. 2017. године од 12:30 часова у учионици 214.

Обавештење за испит из Математике I и Математике III

Теоријски део испита из Математике I и Математике III одржаће се у четвртак 13. 7. 2017 у 9 часова у амфитеатру А1.

Из кабинета за Математику

Обавештeње за студенте завршне године основних академских студија

Обавештавају се студенти завршне године основних академских студија на студијском програму Машинско инжењерство односно  Грађевинско инжењерство, који ће дипломирати у овој години,  да изврше пријаву теме дипломског рада најкасније до 15. јула 2017. године.

Обавезују се ови студенти да се јаве Студентској служби ради спровођења процедуре пријаве теме дипломског односно завршног рада.

Продекан за наставу

др Радован Булатовић, ред. проф

Наши студенти учествовали на Грађевинијади у Будви

gradjevinijada-2017

На овогодишњој грађевинијади одржаној у Будви учествовало је 23 факултета из региона. Наши студенти су освојили 7. место у укупном пласману.