Упис оцена МЕ и ТЦ јануарски рок 2019

Упис оцена из Машинских елемената и Техничког цртања је у четвртак 21.02.2019. у 13 часова у кабинету код професорке.

Обавештење за студенте 3. године

Сви студенти који су школске 2018/2019 уписали 3. годину 1. пут (буџет или самофинансирање) треба да до 14/2/19 (четвртак) до 10 сати доставе листу модула 3. године према приоритету жељеног уписа.

Измена термина испита у ЈАНУАРУ 2, Грађевинско инжењерство

Tермин одржавања испита из предмета: Механика флуида, Зградарство 2 и Хидротехнички објекти и системи у испитном року Јануар 2 2019. је померен за 14 часова (датум је исти, 13. 2. 2019.)

Обавештење за студенте мастер академских студија

Пријава испита за испитни рок Јануар 1 за мастер академске студије обавиће се од 11. 02.2019. до 17. 02.2019. (електронска пријава биће могућа и током викенда). Студенти који се финансирају из буџета испите пријављују електронски преко својих налога Е-студент. Самофинансирајући студенти испите пријављују у студентској служби од 10:00-12:00 часова, закључно са 14. 2. 2019.. За све проблеме у вези са електронском пријавом јавити се студентској служби у време пријаве испита. Према ценовнику факултета накнадна пријава испита се плаћа!

Напомена: Приликом електронске пријаве испита, студент мора изабрати одговарајућег испитивача иначе неће бити на списку.

ВАЖНО!!!    ВАЖНО!!!   ВАЖНО!!!   ВАЖНО!!!   ВАЖНО!!!

ЗА ПРИЈАВУ ИСПИТА У ЈАНУАР 1 ИСПИТНОМ РОКУ СТУДЕНТИ КОЈИ НИСУ ДО САДА ПОПУНИЛИ АНКЕТУ ОБАВЕЗНИ СУ ДА ПОПУНЕ АНКЕТУ САМОВРЕДНОВАЊА ПРЕКО СВОЈИХ Е-СТУДЕНТ НАЛОГА, У СУПРОТНОМ НЕЋЕ МОЋИ ДА ПРИЈАВЕ ИСПИТЕ!!! АНКЕТУ СУ ОБАВЕЗНИ ДА ПОПУНЕ СВИ СТУДЕНТИ БЕЗ ОБЗИРА НА ГОДИНУ СТУДИЈА (ДАКЛЕ И ОНИ КОЈИ СУ ОБНОВИЛИ ГОДИНУ) ЗА СВЕ ПРЕДМЕТЕ КОЈЕ СУ ПРИЈАВИЛИ.

ЗА ПРИЈАВУ ИСПИТА У ЈАНУАР 1 ИСПИТНОМ РОКУ ОБАВЕЗНИ СУ ДА ПОПУНЕ УГОВОРЕ О СТУДИРАЊУ СВИ САМОФИНАНСИРАЈУЋИ СТУДЕНТИ

Машински елементи 1 Колоквијум 2

Други колоквијум из Машинских елемената 1 биће одржан у понедељак 21.01.2019. од 14:00 у сали 302.