У свету 3Д моделирања

У току протекле недеље на нашем Факултету одржане су две радионице за средњошколце. Наши гости поново су били ученици друге године специјализованог смера краљевачке гимназије. Ово је била њихова трећа посета ФМГ Краљево, током које су ученици уз помоћ наших асистената и сарадника наставили да се упознају са основама рачунарског 3Д моделирања и могућностима које пружају софтвери за 3Д моделирање.

Друга радионица била је посвећене упознавању ученика средњих школа са светом 3Д моделирања. Учесници обе радионице су високо оценили организацију и занимљивост радионица као и ангажовање наших сарадника и изразили жељу да присуствују и будућим радионицама.

ГАЛЕРИЈА