НЕДЕЉА ОТВОРЕНИХ ВРАТА

S1

На Факултету за машинство и грађевинарство у Краљеву у току прошле недеље одржана је Недеља отворених врата. Матуранти из Краљева и околних градова имали су прилику да стекну увид у постојеће студијске програме, опремљеност лабораторија Факултета и погодности студирања на ФМГ, као и да се упознају са наставницима, сарадницима и студентима Факултета.

Поред посете Факултету, ученици су у току посете обилазили и Студентски дом где им је био обезбеђен ручак у Студентском ресторану да би се што боље упознали са студентским животом. Ових дана, Факултет је организовано посетило више од 200 средњошколаца из Трстеника, Александровца, Чачка, Пожеге и Краљева.

ГАЛЕРИЈА