Посета краљевачких гимназијалаца

Gimnazija-3D-14

Шта све може да се измоделира применом CAD софтвера научили су краљевачки гимназијалци, ученици одељења II8, на Факултету за машинство и грађевинарство у Краљеву. Након неколико блокова наставе из 3D моделирања, коначно су у уторак 27. фебруара могли и да виде како се од идеје и модела применом 3D штампача добија готов део.

За успомену на лепо дружење и стечена нова знања, ученици су добили привеске са знаком Факултета и њиховог одељења, које су сами моделирали и одштампали уз помоћ су студената машинства. Њихов наставник Александар Сеничић, каже да је ученицима ова обука била и занимљива и корисна, па већ договара још неке радионице са Факултетом за машинство и грађевинарство у Краљеву.

Галерија